Хмельниччина правова

Фотобудка PARTYBOOTH

Фотобудка PARTYBOOTH ЦЕ ЩОСЬ БІЛЬШЕ НІЖ ЗВИЧАЙНА фотобудка, фотокабіни АБО ФОТОБОКС!

ЗРОБИ СВОЮ ВЕЧІРКУ незабутнім! НОВИЙ ДЖЕРЕЛО ВЕСЕЛОЩІВ І ЗАДОВОЛЕННЯ PARTYBOOTH, яка зводила з розуму ВЕСЬ СВІТ, ВЖЕ В УКРАЇНІ!

ЗАМОВ Фотобудка PARTYBOOTH НА ЗУСТРІЧ ДРУЗІВ, корпоратив, ВЕЧІРКУ, ВЕСІЛЛЯ АБО ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ І Виходили веселі, ГОСТРІ ВІДЧУТТЯ, ЯСКРАВІ СПОГАДИ І миттєво ФОТО.

У Фотобудка PARTYBOOTH, ТИ МОЖЕШ ВІДЧУТИ СЕБЕ РЕЖИСЕРОМ, ФОТОГРАФОМ І МОДЕЛЛЮ ОДНОЧАСНО, ПРИ ЦЬОМУ НІ НА СЕКУНДУ не відволікаючись від ЗАГАЛЬНОГО ВЕСЕЛОЩІВ!

Фотобудка PARTYBOOTH МОЖНА ВСТАНОВИТИ НА ВАШУ БАЖАННЯМ В БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ СВІТУ, В КОЖНОМУ ПРИМІЩЕННІ, В РЕСТОРАНІ, НА ВУЛИЦІ, на пікнік, НА КОРАБЛІ АБО В ЛІТАК.

- May 10 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.