Хмельниччина правова

Зберігання речей на час ремонту 2019

Відповідальне зберігання речей на час ремонту в Москві - зручний недорогий спосіб звільнити приміщення на час проведення робіт. Ми пропонуємо клієнтам повністю підготовлені складські приміщення, мінімальні ціни за рахунок оплати тільки фактично зайнятого обсягу, матеріальну відповідальність за довірене майно і повний спектр додаткових послуг. На наш склад ви можете здати меблі, будь-які особисті речі, побутову техніку, книги, посуд, спортивний інвентар, предмети декору. Тимчасове зберігання меблів на час ремонту абсолютно безпечно: наші склади цілодобово охороняються, в них підтримується необхідна температура і вологість.

Послуга «хранение мебели на время ремонта», яка надається нашою компанією, звільнить вас від вирішення цілого ряду питань.

Для проведення повноцінного ремонту часто потрібно повністю звільнити приміщення від меблів і речей. Якщо ви встигли обжитися, цей захід може виявитися дуже витратним за часом. Адже потрібно зібрати абсолютно всі речі, меблі, техніку, зняти освітлювальні прилади, жалюзі, штори та ін., Упакувати і кудись вивезти.

Крім цього, мало хто вміє професійно планувати всі роботи по ремонту так, щоб точно спрогнозувати термін його закінчення. Як правило, термін ремонту збільшується вже в міру його здійснення - то немає потрібних матеріалів, то щось не врахували при складанні переліку робіт, то бригада виїхала на інший об'єкт. Така невизначеність не дозволяє точно відповісти на питання, на який час потрібно вивезти майно, коли його можна буде завезти назад. І нові меблі складно замовляти - немає розуміння, до якого терміну.

Зважитися на ремонт дуже не просто, а при думці про вивезення всього майна - і поготів ...

- May 10 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.