Хмельниччина правова

Арбітражний адвокат

Адвокатська група «Арбітражні Адвокати» - це адвокати, основна спеціалізація яких, це представлення інтересів в арбітражному суді і захист у кримінальних справах в сфері економіки і економічної діяльності.

              

Арбітражні суди являють собою систему судів, які розглядають спори, що виникають в рамках економічних відносин, зокрема, договірні спори, корпоративні спори, а також справи, що виникають в процесі банкрутства (неспроможності). У якості першої інстанції діє арбітражний суд суб'єкта Росії, наприклад в Москві - це арбітражний суд Москви, в Московській області - арбітраж Московської області. Існують також апеляційна (касаційна) інстанції. Судова колегія з економічних спорів Верховного суду РФ - розглядає справи за скаргами на рішення нижчих судових інстанцій, а в деяких випадках розглядає справи як суд першої інстанції.

              

Інтереси сторін, що беруть участь в арбітражному процесі, повинні представляти грамотні юристи та арбитражный адвокат, які є перш за все фахівці в арбітражному процесі, щоб права і свободи суб'єктів арбітражного спору були максимальним чином захищені.

              

Багаторічний і успішний досвід представництва в арбітражному суді дозволяє нам забезпечити кваліфіковане надання юридичної допомоги в арбітражному процесі з найрізноманітніших категоріям справ.

31.12.2018

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.