Хмельниччина правова

У Львові відкриють станцію компостування органічних відходів

Був запропонований проект рішення "Про введення проекту по роздільному збору харчових і садових відходів від населення". Так, згідно з морфології, приблизно п'ятдесят відсотків складу твердих побутових відходів складають харчові та зелені відходи. Тому виникла ідея запровадити такий пілотний проект, який реалізується на певній території в рамках "Львівспецкомунтранс".

У Львові відкріють станцію компостування органічніх відходів Незабаром у Львові з'явиться станція компостування органічних відходів. Відповідне рішення про створення цієї станції прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради 9 листопада, розповідає сайт leopolis. Станція компостування органічних відходів запрацює у Львові на території, повинен визначити ЛКП "Зелений місто".

На дійсних контейнерних майданчиках встановлять спеціальні контейнери встановлять нові контейнери. Крім цього, планується виділити окремий сміттєвоз, придбати три мобільні компостери для компостування органічних відходів, щоб не допустити потрапляння цих відходів на полігон. В рамках проекту також планується внести зміни в програми озеленення міста Львова в частині використання отриманого компосту.

Ідею створення такої станції запропонували львівські громадські організації та міська еко-активісти. Так, згідно з рішенням міської ради, вже в наступному році у Львові поруч зі звичайними контейнерами для збору сміття з'являться ще одні, призначені для збору органічних відходів.

Поки в міській раді визначають необхідну кількість контейнерів для збору відходів. Всі контейнери повинні бути герметичними, а для забору органіки організовують машину і регулярне миття контейнерів. Станція запрацює у Львові вже з початку наступного року. Планується, що станція забезпечить місту переробку тридцяти тисяч тонн органічних відходів на р

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.