Хмельниччина правова

Купити світлові короби в Краснодарі (2020)

Світлові короби є найбільш ефективним видом зовнішньої реклами. Даний вид реклами працює як вдень, так і вночі. Доведено, що світлова реклама більш сприйнятлива споживачем серед величезної кількості рекламної інформації. Використовуючи світлові короби, ви досягнете більшого успіху!

Найбільш сучасним видом світлових коробів є короба з композитних алюмінієвих панелей. Дані світлові короби виготовляються в такий спосіб: зварюється каркас короби з квадрат - труби, потім, композитна панель фрезерується по лініях вигину короба і після цього обшивається на каркас. Конструкція виходить суцільнометалевої. На лицьовій частині короба фрезеруються літери / символи які будуть світитися. З внутрішньої сторони короба закріплюється акрилове скло, яке перекриває вирізані символи. Це скло можна заклеїти кольоровою плівкою, таким чином ми надаємо "кольоровості рекламі". Підсвічування, як і на звичайних світлових коробах реалізована люмінесцентними лампами денного світла. Ефектність таких коробів можете оцінити, подивившись наше портфоліо. Вартість даних коробів розраховується індивідуально, за макетом. Ви можете купить световые короба в Краснодаре уже сьогодні через інтернет-магазин.

Пристрій даного виду реклами представлено на малюнку. Як правило, лицьову частину світлового короба виготовляють з акрилового скла або стільникового полікарбонату молочного кольору. Підбір кольору матеріалу обумовлений ефективним розсіюванням світлового потоку і створення якісної підсвічування. Для виготовлення лицьової коробів великих розмірів або складних форм ми застосовуємо транслюцентного банер. Задня панель виконує конструктивну функцію. На ній кріпляться електропроводка і лампи денного світла. Боковини короба ми виготовляємо зі спеціального квадро-профілю. Зображення наноситься на лицьову частину короба за допомогою вінілової аплікації з самоклеючих плівок або повнокольорового друку. Так само на профіль короба використовується алюміевий стандартний профіль.

Лицьову частину світлових коробів великих розмірів і складних форм рекомендується виготовляти з так званого транслюцентного светорассеивающего банера. У всіх інших випадках використання акрилового скла і стільникового полікарбонату вважається більш прийнятним.

- May 10 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.