Хмельниччина правова

Безоплатна музика вітає Вас! 2019

Якщо на сьогодні прийнято вважати, що інтелектуальна власність це основа розвитку світової культури і економіки, то роялті, або «авторську винагороду», можна сміливо назвати фундаментом як такої інтелектуальної власності – і особливо авторського права.

Простими словами, «роялті» – це винагорода, котру отримує автор за використання його твору. Стаття 14 Податкового Кодексу України подає наступне визначення:

«Роялті — будь-який платіж, отриманий як винагорода за користування або за надання права на користування будь-яким авторським та суміжним правом на літературні твори, твори мистецтва або науки, включаючи комп’ютерні програми, інші записи на носіях інформації, відео- або аудіокасети, кінематографічні фільми або плівки для радіо- чи телевізійного мовлення, будь-яким патентом, зареєстрованим знаком на товари і послуги чи торговельною маркою, дизайном, секретним кресленням, моделлю, формулою, процесом, правом на інформацію щодо промислового, комерційного або наукового досвіду (ноу-хау)».

Скачайте Якісну Музику Роялті Фрі - listen free and buy, стокові Музику, аудіофайли та Звукові ефекти для використання в Кіно, на Телебаченні, Радіо і інших Засобах Масової Інформації

В світовій практиці – роялті це головне джерело прибутку автора, саме тому, для стимулювання розвитку мистецтва і технологій в усьому світі виплатам авторської винагороди приділяють особливу увагу. Так згідно звіту CISAC за 2015 рік в світі було зібрано 8.6 млрд. євро авторської винагороди. Виплата роялті авторам є обов’язковою для всіх користувачів творів, зокрема музики, що використовують контент для публічного виконання, механічного виконання, компіляції та переробки, та ін.. Таким чином, роялті авторам повинні сплачувати як телеканали і радіостанції, так і організатори концертів, власники кафе, барів і ресторанів, в яких виконується музика як наживо, так і в запису, а також організатори різноманітних громадських заходів.

- May 10 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.