Хмельниччина правова

Шведська стінка

Педіатри рекомендують всіляко підтримувати фізичний азарт Вашого непосиди. Через рухливість і фізичну активність розвивається інтелект дитини.  Адже мода на ранній інтелектуальний розвиток останнім часом засліпила батьків і необхідність для здоров'я рухової активності відходить для багатьох на другий план шведська стінка сьогодні є таким же обов'язковим предметом кімнати, як ліжко, стіл, шафа. Адже спортивні вправи  незамінні для здоров'я з перших кроків. А тимпаче спорт комбінований з розвагами  - ідеальний варіант для розвитку дитини. . Цим і пояснюються "помолодівші" дитячі захворювання спини і зору. Тому нагадуємо, спортивні діти  - це здорові дорослі. Невеличкий простір дял фізичних вправ під силу створити кожному.

Дитячі шведські стінки комплектуються цікавими для гри і спортивних занять аксесуарами. Шведська стінка - дозвілля з користю. Як зацікавити нею дитину? Зокрема, кільця, канат, навісні драбинки, тарзанки  - не залишать байдужими жодного малюка. Це знаряддя чудово тренує і допомагає освоїти нові трюки і уміння.

Як вибрати шведську стінку, щоб була цікава? 

Маємо моделі-трансформери, які при бажанні можна складати і звільняти простір дитячої. Чим більше елементів - тим більше можливостей.  Щоб малюку не набрид спортивний куточок, підберіть варіант з максимально можливими спортивними модулями. Особливо цікавлять дітей: гладіаторська сітка, дошка-гірка, горизонтальний руколаз. 

09.01.2019

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.