Хмельниччина правова

Франківці відзначатимуть Всесвітній День боротьби зі СНІДом

Нагадаємо, що ВІЛ передається (поширюється) тільки в певних рідинах організму від людини, який має ВІЛ через кров, сперму, грудне молоко тощо. Передача ВІЛ можлива тільки за умови, що ці рідини стикаються зі слизовою оболонкою, або пошкодженої тканиною, або, безпосередньо, вводяться в кров (з голки або шприца).

В Івано-Франківську центр соціальних служб для сім'ї та дітей за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту організовують збори для молодіжних організацій з питання поширення ВІЛ-інфекції в Україні, метою якого буде привернення уваги до великої проблеми сучасності. Франковцы хочуть поінформувати про небезпеку ВІЛ та попередити інфікування, повідомляє frankivsk-future.

Круглий стіл планується провести 30 листопада о 10.00 в Івано-Франківському міському центрі соціальних служб за адресою: вул. Симоненко 3Б. У той же день на Вічевому Майдані проведуть інформаційну акцію «Не дай СНІДу шанс». Долучитися можуть всі бажаючі, а також допомогти створити головний символ боротьби зі СНІДом - палаючі стрічки! Даний захід дозволить дізнатися корисну інформацію про небезпечної інфекції і попередити жителів міста про можливі наслідки.

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.