Хмельниччина правова

Навіщо будівельникам робити ставки на мма? (2022)

Законодавство вказує, що всі фахівці у сфері будівництва як мінімум раз на 5 років повинні проходити спеціальні курси для того, щоб підвищити свою ставки на мма. На цих курсах людина отримує актуальні теоретичні знання як про будівництво стандартних об'єктів, так і про те, як будувати у складних умовах, проводити капітальний ремонт та реконструкцію будівель. Також, коли гравець робить ставки mma - фахівець дізнається про нові норми у чинному законодавстві, що регламентує будівельні роботи.< /p>

Слід зазначити, що робити ставки на мма повинні навіть фахівці, які не мають допуску до СРО (наприклад, ті, хто займається внутрішнім оздобленням).

Переваги курсів

Підвищення кваліфікації допомагає працівникові залишатися затребуваним спеціалістом. На курсах ви не тільки дізнаєтеся про нові технології, що використовуються в будівництві, але й поповніть свої знання у суміжних галузях

Також курси необхідні тим спеціалістам, які планують подавати документи для того, щоб їх внесли до Національного реєстру фахівців.

Які документи потрібні, щоб пройти курси?

У різних організаціях списки документів можуть відрізнятися. Але є стандартний список:

  • реквізити організації або ІП, у якого ви працюєте;
  • документ, що засвідчує, що ви здобули базову освіту з будівельної спеціальності;
  • заява.

Важливо зазначити, що навіть якщо вас посилає підвищити ставки на мма СРО, заяву потрібно писати самому.

- May 10 2022

Інші новини

ukraine news today bbcukraine news today 51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.