Хмельниччина правова

«Твоя сила». Журнал про тебе (2019)

Інтернет-журнал (англ. Ezine) - періодичне видання в інтернеті. Може існувати як незалежне видання, або ж як онлайн-версія друкованого журналу. Статті, як правило, публікуються на регулярній основі: щотижня або щомісяця, і в цьому схожі на блоги. Однак на головній сторінці (як, наприклад, у Щоденного журналу) зазвичай розміщені лише заголовки тим, а не надрукований повний текст статей.

Зазвичай вибирається певної тематики: Економіка, бізнес, будівництво, дизайн для людей, інтер'єр для життя, декор, флористика, будинок і сім'я, здоров'я, наука, сільське господарство тощо

Твоя Сила - журнал для сучасної жінки про те, як поєднати в собі дружину, кар'єристка і маму. Жіноча сила полягає в знаннях і вмінні спілкуватися. Слова, сказані ласкавим голосом, викликають радість у родині, а впевнена мова призводить до результатів на роботі. Здорове горло - ключ до успіху в кожному аспекті жіночого життя. Тому команда «Септолете» створила для Вас журнал, який навчить краще розуміти, як зберегти тепло і затишок в родині, стати кращою в кар'єрі, піклуватися про Ваше здоров'я і Ваших близьких.

Інтернет-журнали можуть як існувати на окремих веб-сайтах, так і розсилатися по електронній пошті або на CD-дисках. Деякі видавці по витікання певного періоду записують статті на диск і розсилають по звичайній пошті.

- May 10 2022

Інші новини

Зеркало Жизни информационный интернет портал 51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.