Хмельниччина правова

Вузька прихожа (2019)

Проблема багатьох квартир, побудованих за радянських часів, - вузькі прихожі. У таких коридорах важко правильно розставити меблі, так, щоб було зручно одягнутися, взутися, зняти верхній одяг. Про дизайн же багатьом власникам квартир з подібними прихожими доводиться думати в останню чергу і це невірно. Оформлення цього місця необхідно продумати так, щоб все гармонійно поєднувалося і збільшувало простір хоча б візуально, а меблі підібрати і розташувати потрібно раціонально, відповідно до загального декором.  

Планування. Облаштовувати коридор стандартної радянської квартири слід, спираючись на основний домінуючий фактор, - це дуже вузька прямокутна кімната, як правило, досить довга. Робити ремонт слід, приділяючи особливу увагу дрібним деталям приміщення, які можуть стати джерелом створення незручностей при неправильному підході до планування передпокою.
Маленьке простір необхідно візуально збільшити, меблі розташувати тільки найнеобхіднішу, наприклад: пуф, вішалку для верхнього одягу, взуттєві підставки, шафа, дзеркало.
Якщо у вас узкая прихожая, тоді перед тим як приступати до ремонту, рекомендується зробити її креслення з розстановкою всіх необхідних предметів.  

Існують різні варіанти дизайн-проектів, які орієнтуються на перепланування вузького коридору. Наприклад, падіння стіни. Так можна об'єднати інтер'єр вузькій прихожій і сусідньої кімнати. Житлова зона збільшиться.
Але такий варіант можливий не в кожній квартирі. Якщо стіна несуча, проект неможливий. При реалізації ж версії такого дизайну слід враховувати, що приватність в кімнаті, з'єднаної з передпокою, буде порушена.  

Інший варіант - скляна стіна. У передпокої з'явиться природне освітлення, в кімнату не потраплятиме бруд, обсяги коридору візуально збільшаться. Але це також можливо лише з ненесучої стіною.

Можна візуально підняти стелю. Це робиться за рахунок використання світлих фарб стін і стелі. Для кращого ефекту потрібно так обіграти кольору, щоб вертикальна поверхня плавно переходила в горизонтальну, стираючи межі між ними.

- May 10 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.