Хмельниччина правова

Що таке Левітра 20? 2019

Левітра Levitra 20 мг це один з останніх нових препаратів для вирішення проблем з еректильною дисфункцією. Препарат Levitra 20 має головна діюча речовина Варденафил Моногидрат в дозуванні 20 мг, який має властивість накопичуватися в організмі за рахунок чого після проходження курсу лікування ефект залишається і після його застосування на тривалий час. Основною особливістю його можна вважати хороші результати при такої хвороби, як цукровий діабет, а також деякі пацієнти застосовують препарат для зниження тиску. Дозування 20 мг є стандартною для лікування і профілактики слабкої ерекції.

Аналог Левітра - це дженерик Левітра 20 мг приймаються при порушенні ерекції у чоловіків, при легеневій гіпертензії, а також при слабкій або млявою потенції через цукрового діабету. Виробник дженерика Левітра Centurion Laboratories (Індія).

Як приймати Levitra 20 мг? Таблетки levitra 20mg приймаються всередину запиваючи великою кількістю води. Дія препарату починається вже через 30 хвилин, але для повного ефекту бажано дати часу 1 годину. Дія таблеток тривати близько 12 годин з моменту прийому. Більш детальну інформацію можна подивитися в інструкція із застосування Левітра 20 мг, його можна поєднувати з різними препаратами для продовження статевого акту такими як Дапоксетін і різні спреї пролонгатори. Оптимальне дозування ліків 20 мг на добу. При масі тіла понад 100 кг дозування можна збільшити до 30-40 мг в день.

Протипоказання Levitra 20 Не рекомендується прийом препарат з сильно алкогольними напоями, особам до 18 років. Не можна приймати дженерик Levitra 20 з іншими препаратами для лікування еректильної дисфункції такими як Віагра або Сіаліс.

- May 10 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.