Хмельниччина правова

Адвокат в Неваді (nevada attorney)

Наша колегія адвокатів в місті Nevada успішно захищає права і свободи юридичних і фізичних осіб. Колосальний і часто унікальний досвід, а також висока кваліфікація наших співробітників дозволяють нам досягати результату, в максимальному ступені відповідає інтересам клієнта. Наші фахівці складаються в адвокатській палаті і є членами міської колегії адвокатів, яка на сьогоднішній день є найбільш авторитетною в США. Завдяки багаточленним блискучих перемог в гучних і, на думку багатьох, безперспективних справах, наші співробітники здобули повагу не тільки в Америці, але і за кордоном.

АДВОКАТСЬКІ ПОСЛУГИ

Всі послуги, які надають наші nevada attorney та юристи є в різних галузях права: цивільного, арбітражного, кримінального та ін. Нашими клієнтами є жителі як Невади, так і інших міст США. Для вирішення завдань, які стоять перед нашим клієнтом, ми готові надати разову допомогу правового характеру або співпрацювати на постійній основі.

Адвокатські послуги включають:

Консультації правового характеру, що проводяться усно або письмово.
Складання правових документів: претензій, позовів, скарг, клопотань та т. Д.
Представлення інтересів клієнтів в органах юстиції.

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.