Хмельниччина правова

Що таке Дапоксетін? Де купити Дапоксетін 2019

Дапоксетін - секрет невтомних коханців

У природи погане почуття гумору, адже іноді вона викидає незрозумілі, жорстокі жарти. Однією з таких «жартів» є різний час досягнення піку задоволення у чоловіків і жінок. Статистика показує, що для отримання оргазму середньостатистичної жінці потрібно в 2 рази більше часу, ніж середньостатистичному чоловікові. Але хіба може фізіологія бути виправданням перед незадоволеною жінкою? Звичайно ж ні. Тому ми раді представити вам помічника, який схилить чашу ваг на вашу сторону, надавши можливість затримувати еякуляцію рівно стільки, скільки ви захочете. Цей помічник - Дапоксетін.

Що таке Дапоксетін?

Дапоксетин купить (Dapoxetine) - це один з найефективніших пролонгаторів статевого акту, які допомагають людям з передчасною еякуляцією відстрочити настання оргазму. Також купити Дапоксетін відмінне рішення для тих чоловіків, які хочуть вийти за межі своєї фізіологічної норми, оскільки даний лікарський засіб ідентично впливає і на здоровий організм.

Як і багато сучасних препаратів, Дапоксетін був відкритий зовсім випадково. Спочатку фармацевтична компанія Eli Lilly розробляла його як антидепресант, але під час досліджень вчені помітили дивне вплив Дапоксетіна на чоловіків. Порадившись, рада директорів вирішила розвивати препарат саме в напрямку пролонгатора, і після додаткових досліджень вони випустили однойменний препарат. Компанія Johnson & Johnson намагалася купити проект Дапоксетіна з 2001 року, але Eli Lilly поступилися його лише в 2003.

До 2010 року Дапоксетін знайшов максимальну популярність, і про нього стало відомо практично в кожному куточку планети. Найзнаменитішими препаратами в світі на основі Дапоксетіна є Пріліджі (Priligy) і Вестоксетін (Westoxetin), але в Росії прижилося лише однойменне лікарський засіб. Також у нас легко можна купити дженерики Дапоксетіна, про які ми розповімо трохи пізніше.

- May 10 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.