Хмельниччина правова

Навіщо потрібен подрібнювач харчових відходів 2019

Подрібнювач харчових відходів (disposer) це пристрій, який дозволяє перемелювати органічні харчові відходи і змивати їх в каналізацію. Це не тільки додатковий комфорт, але і турбота про навколишнє середовище - при наявності подрібнювача, займатися роздільним збором сміття набагато простіше і зручніше, ніж викидати всі відходи в одне відро під раковиною.

Отже, сьогодні на порядку денному установка подрібнювача харчових відходів на кухню в міській квартирі. Поїхали!

Рішення купити измельчитель отходов було спонтанним. Хоч і я придивлявся до подібних пристроїв, в основному мене зупиняла їх ціна - в середньому від 15 тисяч рублів. Фінальним мотиватором став репортаж Олександра Біленького з фінських «хрущовок», де була озвучена геніальна думка - при роздільному зборі сміття немає необхідності щодня виносити відро для сміття. Адже папір і пластик не пахнуть, а все органічні відходи відправляються відразу в подрібнювач. І тут починаєш розуміти, що роздільний збір сміття це в першу чергу спрощення свого власного життя, а не тільки якась умовна турбота про навколишнє середовище.

Після перегляду репортажу Саші я пішов гуглити пропозиції по Подрібнювачі харчових відходів. Перше посилання привела на один відомий інтернет-магазин, де продавали китайські подрібнювачі харчових відходів Jiling. Зокрема модель FCD-320 коштувала всього 2750 рублів. А для його коректної роботи потрібно ще реле з пневмокнопкою вартістю 950 рублів. Разом, за 3700 рублів я став володарем комплекту подрібнювача для харчових відходів. Насправді про мені обійшовся набагато дешевше. По-перше, більше половини покупки я оплатив бонусами Спасибі, а по-друге, на корпусі пневмокнопки була виявлена ​​поздовжня тріщина і мені зробили повне повернення її вартості. Хоча насправді і 3700 рублів за такий комплект - відмінна ціна. На Аліекспресс ця модель подрібнювача дорожче в 2,5 рази (позначається дорога доставка важкої коробки), а реле для пневмокнопки дешевше 4 тисяч рублів не купити.

- May 10 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.