Хмельниччина правова

Fujifilm в Україні

Ця стаття являє собою перше знайомство автора як з системою, так і, за великим рахунком, з камерами fujifilm. Не те щоб автор вперше почув про цю фірму, просто до справжнього моменту його знайомство з камерами даної компанії було досить поверховим. Тепер же, коли з'явилася можливість відчути стиль Fujifilm, у автора сформувалися особисті оцінки, вже не поверхневі. Але це не означає, що стаття в цілому і приватні висновки будуть суб'єктивними, або взагалі все зведеться до внутрішнього холіваров автора з роду «Що краще: Canon або Nikon?». Все буде сказано по можливості чесно і неупереджено. А це вступ потрібно лише для того, щоб далі по тексту не зловживати абревіатурою «ІМХО».

Не так давно в нашому розділі був опублікований огляд камери Fujifilm X-E2. І не так давно ж серія Fujifilm X поповнилася новою цікавою камерою X-T1. Міркувати про те, що в ній змінилося в порівнянні з попередниками, безглуздо, оскільки вона по-своєму унікальна - чого тільки варта безліч органів управління і пиловологозахищений! Втім, не будемо розтікатися мислію по древу і перейдемо до детального знайомства.

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.