Хмельниччина правова

Костюм Бамблби 2019

Зустрічайте: гордість і новий флагман компанії, ультрасучасний і інноваційно-передовий, викликає бурю емоцій і захоплень, а також просто неймовірно крутий костюм-трансформер. Так-так, все вірно, що не костюм трансформера, хоча він їм і є, але костюм-трансформер.

Уявіть собі, коли самотньо стоїть автомобіль перед вами раптово перетворюється в величезного робота-воїна, грізно світить очима, водить навколо гарматами, і все це при його повної озвучці рухів і действій. Внушает, правда? І все це абсолютно РЕАЛЬНО! Пані та панове, дозвольте представити вам перший, унікальний Костюм Бамблби, що трансформується у робота-воїна Бамблбі. Яскраво-жовтий Chevrolet Camaro стане вашою тією самою родзинкою, wow-ефектом, що призводить в захват усіх відвідувачів і гостей свята. Він просто створений для шоу, і сам цього шоу дасть неймовірної сили каталізатор. Майбутнє сталевих воїнів вже сьогодні разом з нами!

Костюм трансформера що перетворюється в робочу машину. Користувачеві вдалося зняти на відео трансформера. Людська версія Бамблби показувала свої здібності на вулицях міста Енн-Арбор, штат Мічиган. Костюм робота не тільки виглядає реалістично, але і вміє їздити.

Ролики з костюмами трансформерів почали з'являтися на YouTube ще в 2007 році. Однак ранні версії роботів виглядали громіздко і злегка незграбно.

Пізніше моделі стали більш реалістичними.

Наступне покоління аматорських костюмів відзначилося здатністю пересуватися. Правда, перші версії робили це на четвереньках.

Однак автору костюма вдалося створити саму спритну і реалістичну версію трансформера, про що свідчить кількість переглядів на YouTube і реакція дітей.

- May 10 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.