Хмельниччина правова

Агентство зі страхування вкладів. 2019

Портал про майно, що реалізується фінансових організацій - це сервіс, який представляє собою інформаційний майданчик, на якій розміщуються оголошення про продаж майна неспроможних кредитних організацій і недержавних пенсійних фондів (НПФ), конкурсним керуючим (ліквідатором) яких призначена державна корпорація «Агентство по страхованию вкладов» (АСВ ), а також про реалізацію майна, що проводиться в рамках процедур оздоровлення банків, які є учасниками системи страхування вкладів.

АСВ здійснює функції корпоративного конкурсного керуючого (ліквідатора) більш ніж в 250 фінансових організаціях, в числі яких понад 20 НПФ, а також бере участь у фінансовому оздоровленні понад 25 банків.

Агентство зі страхування вкладів (АСВ) - держкорпорація, створена спеціально для забезпечення роботи системи страхування внесків (ССВ). АСВ діє на підставі Федерального закону від 23 грудня 2003 року № 177-ФЗ «Про страхування внесків фізичних осіб у банках Російської Федерації». Агентство було утворено в 2004 році після створення ССВ для формування страхового фонду та організації здійснення виплат з нього в разі банкрутства банку. Максимальна сума, яку АСВ відшкодовує вкладнику збанкрутілого банку, становить 1.4 млн рублів.

АСВ не тільки здійснює виплату вкладникам у разі настання страхового випадку, але також веде реєстр банків-учасників системи страхування вкладів, контролює формування фонду страхування вкладів і управляє коштами фонду страхування вкладів.

- May 10 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.