Хмельниччина правова

Блок-хаус: що це таке? Купити блок-хаус в Новосибірську

Блок хаусВесь наш побут багато в чому залежить від тенденцій моди. Не минули її віяння і сучасний архітектурний дизайн. Сьогодні в моді дерев'яні котеджі. А що ж робити тим, хто володіє цегельних або бетонних будинком? Його ж не викинеш і не здаси в second hand. Нічого страшного! Цегляний будинок можна за пару днів перетворити в дерев'яний. Якщо обшити його блок-хаусом, то він буде виглядати так, ніби його тільки що склали з оциліндрованих колод.  

Модний купить блок хаус в новосибирске великої якості можна на сайті https://ангаралес.рф/catalog/blok_khaus/. Це дуже естетичний, зручний, корисний, екологічний і недорогий оздоблювальний матеріал, що володіє перед традиційною облицюванням стін низку переваг. Він виготовляється з хвойних порід дерева, тому відрізняється особливими характеристиками. Виробник випускає блок-хаус в асортименті, різного перетину, довжини і призначення.  

Так що ж таке насправді блок-хаус? Англійським словом blockhouse в Європі називають блокові або каркасні дерев'яні будинки швидкої збірки. У нашій країні це слово прижилося саме щодо оздоблювального пиломатеріалу.  

За своєю конструкцією блок-хаус є аналогом евровагонки, але відрізняється від неї профілем. Вагонка виготовляється з плоскою дошки. Блок хаус вирізається з масиву дерева на деревообробних верстатах за схемою «квадрат в колі». З колоди зрізаються чотири сторони. Частина, що залишилася квадратна в перетині серцевина йде на виробництво бруса, дошки, вагонки. А чотири дошки з напівкруглої поверхнею відправляються на виготовлення блок-хауса. Вони обрізаються до потрібних розмірів, шліфуються, профілюються замком шип-паз і поздовжніми насічками на тильній стороні.

09.01.2019

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.