Хмельниччина правова
Форма додавання питання
Доброго дня, скажіть, як можна перевести приміщення з нежитлового в житлове, якщо сім'я на даний момент вже проживає біля 5 років в даному приміщенні.Дякую
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, які дозвільні документи необхідно оформити та мати в наявності для того щоб відкрити дитячу ігрову кімнату в тогрг. центрі для тимчасового перебування дітей там.
Доброго дня,Роман Валентинович!У мене таке питання-як швидко можуть розлучити,якщо не має дітей? Я чула,що процес може зайняти всього 30 хвилин.Проконсультуйте будь ласка.
Як, куди і з якими документами мені потрібно звернутись з приводу виділення земельної ділянки? Дякую за відповідь.
Доброго дня. Я хочу земельну ділянку на будівництво. Я звернулася до місцевої влади. Мені відповіли що вільної ділянки на будівництво немає. Я запитала які є, відповідь: на город 4 сотки. По місцю звернення я не зареєстрована,мені відмовили заєрестрований мій чоловік. Підскажіть чи все-таки я маю право на цю землю і чи більше соток я можу отримати. Дякую
Чи можливо неповертати кошти отриманні в борг за договором позики, у разі повернення цієї ж суми (помилково) товаришу Кредитора? Так склалось, що "товариш" і Кредитор не визнають що когти повернуті, хоча і є розписка.
Який порядок призначення директора у ТОВ?
Доброго дня! Поясніть, будь-ласка як мені розлучитися з дружиною, якщо у нас є неповнолітня дитина та скільки часу це займає? Чи можете ви мене представляти в суді?
powered by smfaq

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інші новини

75aef251