Хмельниччина правова

Євген Філімонов (Евгений Филимонов)

Евгений Филимонов - фото

Ті хто уважно стежить за політичними подіями, що відбуваються в Україні, а також цікавиться економічною ситуацією в державі, в науковій сфері та в цілому життям країни, звертаються на сайт «Українські новини», де представлено детальну інформацію з різних видів подій.

Варто сказати що одним з популярних зараз напряму є такий вид інформації, як легалізація добровольчих батальйонів Саме на даному порталі https://ukranews.com/ надається інтерв'ю екс- начальник СБУ міста Києва Євгена Філімонов, який є експертом в цьому питанні. Евгений Филимонов говорить про те, що в Україні необхідний закон, який дозволить добровільним батальйонам переходити в приватні армії. Саме приватні армії можуть контролювати бійців і в той же час надавати їм роботу. причому високооплачувану.

Незважаючи на те, що багато батальйони увійшли до складу збройних сил України, Нацгвардії та інших підрозділів МВС, але є ті хто не хочуть бути залежними від даних органів і приходьте в їх підпорядкування. Саме вони є на сьогоднішній день не визначилися і можуть стати каменем спотикання. Звичайно ж легалізація приватних армії вона повинна бути встановлено законодавчо. Всі норми закону повинні бути прописані. Адже в приватних батальйонах проблеми знаходяться не тільки зовнішні, але і внутрішні. Часто всередині цих підрозділів виникають конфлікти, які призводять до сумних наслідків.

Варто сказати що ведення приватних армій в державі дозволить, не тільки створити додаткові місця для військових, але теж час принести в казну додатковий прибуток і порядок в суспільстві. Створюватися цей закон повинен відповідно до міжнародного права і необхідно врахувати всі умови, які можуть зажадати добровольчі батальйони, для легального існування відповідно до правил і номами українського законодавства. Уже в квітні 2015 року, дане питання піднімав Андрій Ординович на одному з українських каналів, кажучи про те що всі українські добровольчі батальйони знаходяться в підпорядкуванні силовим структурам України, але насправді ситуація виглядає інакше, і тому її не можна пускати на самоплив, а займатися вирішенням даної проблеми на рівні держави. Тому експерти в сфері військової справи повинні піднімати питання про повної інтегрувати цих батальйонів в державні структури, або ж створювати приватні армії, які будуть діяти в рамках закону.

22.12.2018

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.