Хмельниччина правова

Дах на балкон. Установка даху на балконі останнього поверху (2019)


Дах для балконів останніх поверхів, може бути двох видів. Застосовуються каркасні даху або безкаркасні. Також, дах може ділитися на холодні (без утеплювача), і теплі, які мають шар утеплювача.

Каркасні даху

Каркасні даху міцні за своєю конструкцією. При влаштуванні такого типу даху, каркас кріпиться не тільки до стіни, але і на опори самого балкона.

В процесі монтажу спочатку виготовляється каркасна частина балкона і вертикальні стійки. Потім необхідно зробити обрешітку для влаштування даху. Якщо планується виготовити теплу дах, то необхідно зробити додаткове облаштування для утеплювача і чистової обробки.

Недоліки каркасної даху:

Велике навантаження на несучу стіну;
Висока вартість;
Можливо затікання між рамою і вертикальними опорами;
Складна технологія монтажу.
Якщо коротко, то каркасна дах виходить дорогий, несе підвищені навантаження на балконну плиту. Неможливо зробити балкон з дахом одним заходом, доводиться робити окремо каркас, під нього замовляти пластикову раму. Плюс з'являються додаткові проблеми з кріпленням рами в отвір і жорсткістю загальної конструкції.

безкаркасні даху

Дана конструкція виготовляється після того, як буде встановлена ​​балконна рама, і робиться точно за розмірами балкона. Наша компанія рекомендує саме цей вид даху з додатковим утепленням. Така конструкція дозволяє зробити Установка Крыши на Балкон простою і зручною.

Процес монтажу бескаркасного балкона

Насамперед готується парапет балкона, якщо треба, робиться додаткове зміцнення. Після цього встановлюємо балконну раму і виробляємо монтаж даху.

Конструкція даху кріпиться до несучої стіни і до балконних рамі, що дозволяє істотно зменшити витрату матеріалів. Виконати всі роботи одним етапом і однією бригадою.

Коли каркас готовий, робиться додаткові планки для кріплення OSB плити. Зверху OSB плити виконується гідроізоляція, а зверху неї розміщується покрівельний матеріал. Готова дах утеплюється, з боків зашивається спеціальними пластинами і підшивається стелю.

Переваги безкаркасних конструкції:

Можливість застосування на будь-якому балконі;
практичність;
довговічність;
Невелика вага, в порівнянні із каркасною конструкцією;
Доступна ціна.
Швидкий монтаж;
Висока якість готової даху
Ціни на безкаркасні даху

Стандартна дах довжиною 3 метри і шириною в один метр коштуватиме в межах шести-семи тисяч гривень за станом на початок 2019 року. У цю вартість включено всі види робіт по влаштуванню безкаркасних даху, а також сюди входить вартість матеріалу.

Покрівельний матеріал для балконів

Для даху балкона можна вибрати будь-який покрівельний матеріал, але найпоширенішими є:

Профнастил;
Ондулін;
Металочерепиця;
Битумна черепиця.
Профнастил

Профнастил є сучасним недорогим матеріалом. Застосовується для покрівлі безкаркасних дахів балкона на останніх поверхах. Перевагою даного матеріалу є легкість в монтажі і прийнятна ціна. До недоліків можна віднести погану шумоізоляцію, дощ та інші сторонні шуми будуть проникати в приміщення. Але цей недолік можна усунути, встановивши додатковий шар шумоізоляції.

- May 10 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.