Хмельниччина правова

Рукава гумові промислові 2019

Рукава гумові це обов'язковий атрибут виробничого процесу. Використовуються в більшості промислових підприємств, проте не є універсальними.

Головна сфера, в якій використовуються рукава - переміщення під тиском різних газів і сипучих матеріалів. Також рукава високого тиску незамінні при подачі таких рідин як масла, бензин, вода і т.д. Наша компанія виробляє рукави з екологічно чистої сировини і має сертифікат якості, що підтверджує високий рівень виробництва нашої продукції. Виготовлення гумових рукавів - складний виробничий процес, якість якого перевіряється на всіх етапах.

Все що випускаються найменування створюються із суворим урахуванням вимог ГОСТу. Рукава виготовляються з різними модифікаціями в залежності від функціоналу і сфери використання.

У 2013 році була придбана і введена в експлуатацію лінія екструзії, виробництва Кореї, були запущені у виробництво рукава резиновые промислового призначення, маслобензостійкі МБС, газові (кисневі, ацетиленові) поливальні, для поливу, армовані текстильної ниткою, що витримують тиск до 20 бар, автомобільні патрубки системи охолодження, профілі різної конструкції.

Лінія екструзії для виробництва патрубків, рукавів, шланг і профілю.

Лінія екструзії для виробництва гумових патрубків, рукавів, шланг і профілю

У тісній співпраці з виробництвом працює конструкторський відділ компанії , фахівці якого в найкоротші терміни можуть створити проект формуючого інструмента, повністю відповідний поставленим завданням і стандартам, і розробити технологію виробництва потрібного вироби. Виготовлення напірних рукавів найвищої якості під силу тільки справжнім фахівцям, з високопрофесійної компетентністю, таким наприклад, що працюють в нашій компанії!

Виробничі потужності підприємства дозволяють виготовити до 7км. кисневого шланга діаметром 9мм. на добу.

Система автоматичного вимірювання внутрішнього і зовнішнього діаметрів рукава, дає можливість контролювати його розмірність і геометрію на стадії виробництва, тому виготовлення газових рукавів, поливальних, напірних рукавів, діаметром від 6 до 80 мм, проходить під чуйним контролем фахівців. Також виробляє армування двома видами: обплетення і обв'язка.

Наша компанія виробляє ряд патрубків, призначених, в першу чергу, для використання в автомобілях і сільськогосподарської техніки для подачі охолоджуючої рідини. Багатошарова структура яких має більш високу масло, термо і зносостійкість. Продукція стійка до гліколю і неагресивним хімікатів. Витримує тимчасову температуру до + 120 ° C.

Вироби в автоклаві проходить обробку парою при температурі 160 градусів і тиском 6 атмосфер.

Однак існують і обмеження щодо застосування даної продукції. Вони з'являються з-за обмеженості функціонування гумових рукавів при високому тиску. Але цей фактор не заважає гумовим рукавах використовуватися практично у всіх сферах виробництва.

Наша компанія ТОВ випускає високоякісні гумові рукави. Наша продукція виготовляється з урахуванням всіх вимог ГОСТу, що забезпечить надійність і безперебійність функціонування вашого підприємства.

- May 10 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.