Хмельниччина правова

Квитки в Пітер на літак | Билеты в Питер на самолет

Порівняння популярних транспортних засобів між Москвою і Петербургом

У наш час високих швидкостей і великого обсягу інформації люди звикли цінувати швидкість і комфорт. Пасажирські перевезення також не відстають: поїзди стають швидше і пропонують кращий сервіс, а літаки літають все частіше, залишаючись найшвидшим транспортом. І якщо для великих відстаней літак знаходиться поза конкуренцією хоча б по швидкості, то питання одноосібного лідерства пасажирських авіаперевезень між Санкт-Петербургом і Москвою залишається відкритим. Якщо вам необхібні билеты в питер на самолет - то найкращий спосіб це купити їх онлайн із скидкою на сайті GrandExpress.ru. Поїзд і літак Санкт-Петербург - Москва можна порівняти і за швидкістю, і за рівнем комфорту, і за ціною.
На вибір того чи іншого транспортного засобу впливає кілька чинників. Розглянемо кожен з них, щоб зрозуміти, в чому плюси поїзда і літака з Москви в Санкт-Петербург. Для найбільш наочного і адекватного порівняння варто вибрати три способи сполучення між двома столицями: поїзд «Сапсан», потяг «Гранд Експрес» і літак Санкт-Петербург - Москва.

Зрозуміло, кожен з трьох учасників порівняння пропонує різний рівень сервісу, тому і ціни на різні класи салонів літаків або купе поїздів також відрізняються.

Так, компанія «Аерофлот» продає найдешевші авіаквитки Москва - Санкт-Петербург в середньому за 2 600 рублів, а найдорожчі - за 38 000 рублей. Купити місце в «Сапсані» коштує від 2 900 рублів за економічний клас обслуговування до 43 000 за квиток в окремому відсіку вагона першого класу. Поїзд «Гранд Експрес» пропонує своїм пасажирам 10 різних класів обслуговування від купе із середньою ціною 3 300 рублів до вагона «Гранд Імперіал», купе в якому коштує 29 000 рублей. Варто звернути увагу, що купе це двомісне, тому при подорожі вдвох одне місце буде коштувати всього 14 500 рублів. До того ж в цю вартість входить трансфер автомобілем бізнес класу. Але порівнювати тільки ціни без розуміння таких речей, як комфорт і швидкість подорожі, не можна.

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.