Хмельниччина правова

У буковинському дитячому реабілітаційному центрі працюють фахівці з Італії (2022)

Італійські спеціалісти працюють з колективом Кіцманського районного центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, діляться досвідом, дають цінні рекомендації та проводять навчальні курси. У четвер, 18 жовтня, учасники італійської делегації, а також вихованці реабілітаційного центру "Дзвіночок" побували та активно провели дозвілля у клубі сімейного відпочинку "Буковинська Троя". Для дітей це вже не перша поїздка у Реваківці. З перших візитів на територію цього кінно-спортивного та розважально-відпочинкового комплексу діти дізналися багато нового, раділи можливості побачити і покататися на конях, прогулятися затишною територією, помилуватися природою і ставком.

Вже 15 років у Кіцманському районі працює центр, який допомагає адаптуватися до життя в суспільстві, вчить спілкуватися та радіти життю особливим діткам - це районний центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю "Дзвіночок". Тут людям з особливими потребами допомагають долати життєві труднощі працівники соціальної сфери, медики, меценати і небайдужі громадяни. Цими днями у закладі особлива подія - сюди приїхали колеги-іноземці. У Кіцманському районному центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю перебуває делегація італійських фахівців, які приїхали в Україну поділитись досвідом та останніми новинками реабілітаційної справи у цій галузі медицини.

Як повідомляють "Чернівці", до складу делегації італійців увійшли лікар-реабілітолог Фабіо Рагузо, який раніше вже приїздив до Кіцманя, та фізіотерапевти Марта Фантіні та Генті Нано. Про це пише "Вільне життя".

Катання верхи на конях максимально сприяє покращенню як фізичного, так і емоційного стану дітей з особливими потребами. Як зазначила керівник центру "Дзвіночок" Людмила Крестянікова, основною метою проекту "Реабілітація та інклюзія дітей з особливими потребами в Україні" є інтеграція дітей-інвалідів у суспільство, зміцнення та підвищення кваліфікації українських спеціалістів з реабілітації дітей-інвалідів, розвиток інклюзивної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах Кіцманського району, підтримка сімей дітей-інвалідів.

Статтю повністю читайте на chernivtsi-city.com/ua.

- May 30 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.