Хмельниччина правова

У Хмельницькому з 1 грудня світлофори працюватимуть цілодобово

«Зараз йде процес переналаштування світлофорних об'єктів міста. Ми отримали відповідне доручення Прем'єр-міністра України та дані заходи мають на меті зменшити кількість аварій », - розповів виконуючий обов'язки директора комунального підприємства по будівництву, ремонту і експлуатації доріг Микола Ваврищук.

З першого грудня, в Хмельницькому, світлофори працюватимуть в повному режимі цілодобово. Далі про це розповість докладніше «Хмельницький Майбутнього».

До кінця листопада буде завершено перенастроювання світлофорів в місті і з 1 грудня вони будуть працювати в цілодобовому режимі, повідомляє khmelnytskyi-future.

Зараз майже всі прилади працюють з 22:00 до 07:00 в режимі миготіння сигналу жовтого кольору. Виняток становлять лише ті світлофори, що розташовані в центральній частині міста. Відповідно до доручення Прем'єр-міністра України, до 1 грудня всі світлофори в місті потрібно налаштувати на цілодобовий режим. Це має на меті підвищення безпеки руху та запобігання виникненню аварій на дорогах, що регулюються транспортними світлофорами.

У Хмельницькому працює 1320 світлофорів. Тепер вони будуть працювати цілодобово. Зараз їх переналаштовує працівники комунального підприємства з будівництва, ремонту та експлуатації доріг на режим цілодобової роботи.

Нагадаємо, що в минулому році в Хмельницькому встановили понад 200 нових світлофорів. З міського бюджету виділили майже 3 мільйони гривень на заміну старих приладів. У 2017 році нові світлофори з'явилися на вулицях Трудовій, Чорновола (біля державної ветеринарної лікарні), Пілотській, на Львівському шосе, на перехресті вулиць Вінницькій та Профспілкової тощо. Хмельничани задоволені тим, що на вулицях міста зростає кількість нових світлофорних об'єктів, адже вони підвищують безпеку дорожнього руху.

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.