Хмельниччина правова

Будівництво ЛЕП, монтаж опор, лінії електропередач 2019

Будівництво ЛЕП, монтаж опор, лінії електропередач, дроти сип (опори, провід СИП, будівництво та монтаж ЛЕП, ПЛ)

Будівництво ПЛ / ЛЕП. В облаштуванні розподільних мереж необхідних для доставки електроенергії на об'єкти промисловості, високі вимоги до якості, безпеки та надійності технологічних рішень є аксіомою, яку не можна порушувати. Відповідність виконуваних робіт компанією ТОВ «НМА» національним та міжнародним стандартам дозволяє гарантувати ефективно монтаж опор для промислових підприємств усіх типів. Будівництво ПЛ / ЛЕП зважаючи на складні географічних умов, які можуть передбачатися проектами, вимагає використання передових технологій, ефективних рішень і спеціальної техніки. Мінімізувати вплив на навколишнє екосистему, підвищити безпеку виконання робіт і надати замовнику послуг відмінний результат - основна мета команди ТОВ «НМА». Що ми пропонуємо?

Комплексну реалізацію проектів будівництва ПЛ / ЛЕП відповідно до вищезазначених вимог. Значний досвід співробітників, який підкріплюється спеціалізованими знаннями і матеріально-технічною базою компанії. Сучасні технології, які надають будь-якому підприємству стабільне енергопостачання і безпечну експлуатацію функціонуючих об'єктів Тісна взаємодія інженерів, монтажників і використовуваної техніки дозволяє успішно реалізувати проект будь-якої складності. Будівництво високовольтних ліній відбувається з використанням спеціалізованої техніки та механізмів, які мають широкий технологічним функціоналом. Лінії електропередач (опори, монтаж СИП, будівництво)

- May 10 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.