Хмельниччина правова

Як підвищити трафік? (2019)

На питання «Как Увеличить трафик?» Неможливо дати коротку і лаконічну відповідь, тому що способів, за допомогою яких можна збільшити відвідуваність сайту, вкрай багато. Саме тому ми вирішили підготувати для вас цей матеріал - зручну шпаргалку з практично усіма відомими способами видобутку трафіку. Говоримо «практично», тому що могли щось забути або упустити, але в будь-якому випадку це одна з найповніших статей на цю тему, які є в рунеті і, сподіваємося, вона вам знадобиться.

Семантика
1. Зберіть максимально широке семантичне ядро. Включіть туди всі типи пошукових запитів - не тільки ВЧ, але і СЧ і НЧ (як це зробити правильно, докладно написано тут), складіть грамотну структуру сайту і почніть поступово відпрацьовувати зібрані ключі.
2. Використовуйте Key Collector або Slovoeb. Ці програми дозволять вам автоматизувати і сильно полегшити процес збору ключів.
3. Сортуйте ключові фрази розумно. Думайте в першу чергу про те, якими словами ваша аудиторія буде шукати потрібну їй інформацію.
Внутрішній і зовнішній контент-маркетинг
4. Почніть вести блог. Але перед цим переконайтеся, що в ньому присутні всі необхідні для його розвитку елементи.
5. Публікуйте матеріали регулярно. Бажано не рідше, ніж 2 рази на тиждень. При відсутності результатів протягом одного і навіть декількох місяців, не зупиняйтеся, не скидайте оборотів. Щоб блогінг почав приносити плоди, буде потрібен якийсь час. Просто прийміть це як факт.
6. Пишіть про те, в чому реально розбираєтеся. І що дійсно може бути корисно вашим користувачам.
7. Публікуйте матеріали в один і той же час. Це виробить звичку у вашій аудиторії читати ваш блог регулярно, стежити за оновленнями.
8. Пам'ятайте про смислове унікальність. З кожним своїм матеріалом ви повинні привносити в інтернет щось нове: нову інформацію, новий підхід, нову точку зору. Це один із суттєвих чинників ранжирування.
9. Намагайтеся створювати контент з віральним потенціалом: статті-списки з великою і красивою цифрою в заголовку, інфографіки-шпаргалки, статті, які транслюють унікальний досвід.
10. Оформляйте свої статті правильно. У кожному вашому текстовому матеріалі повинні бути наступні елементи: сильний заголовок, короткий інтригуючий лід, якісні зображення з дотепними підписами, а також врізки з самими цікавими чи важливими фактами. Все це зробить ваш пост цікавішим і візуально насиченим.
11. Намагайтеся викликати у людей емоції. Для цього ось вам гарна шпаргалка на допомогу.
12. Складіть рейтинг найвідоміших особистостей у вашій ніші. Опишіть, ніж вони знамениті, додайте їх фото та посилання на профілі в соцмережах. З великою часткою ймовірності, багато хто з них захочуть поділитися вашим творінням зі своїми передплатниками, а ви отримаєте значне збільшення охоплення аудиторії.
13. Візьміть у експерта вашого ринку інтерв'ю і публікуйте його в своєму блозі. Це дасть вам непогане збільшення відвідуваності.
14. Складіть список самих расшарівать постів у вашій тематиці (як це зробили ми, наприклад). Подібні статті просто приречені на отримання великої кількості лайків і расшаріваніє.
15. Створіть пост-відповідь. Знайдіть спірну статтю у вашій ніші і напишіть матеріал, в якій ви висловлюєте свою точку зору на порушене питання. Не забудьте зробити так, щоб автор оригінального матеріалу зауважив ваш твір.
16. Проведіть об'єктивне дослідження свого ринку. Створіть на основі цього дослідження якісну white paper.
17. Чи не заганяйте себе в рамки. Практикуйте різні види подачі контенту.
18. Збережіть собі в закладки ось цей матеріал. Він буде вашою рятівною паличкою, коли настане дефіцит ідей (а він обов'язково настане, повірте).
19. Вивчайте контент конкурентів. Щоб зрозуміти, які кроки вам потрібно зробити для отримання більшого трафіку, потрібно стежити за тим, що роблять ваші суперники.
20. Спробуйте розширити тематику вашого блогу. І подивіться, до чого це призведе. Іноді грамотне розширення тематики виливається в непогане збільшення трафіку. Ми це перевірили на власному досвіді, коли кілька місяців активно писали на тему «бізнес і саморозвиток». Головне, не захоплюйтеся занадто сильно.
21. Час від часу воскрешайте свій старий контент. Для цього можна використовувати будь-який із запропонованих 12 способів.
22. Станьте куратором контенту. Анонсує в своєму блозі корисні публікації з авторитетних джерел. Як знаходити такий контент, читайте в нашій статті.
23. Підпишіться в Google Alerts на запити вашого ринку. Вам будуть приходити сповіщення на опубліковані матеріали, що містять ці ключові фрази.
24. Створіть форум на своєму сайті. За допомогою нього ви зможете значно поліпшити показник відмов, побудувати зацікавлена ​​у вашій тематиці співтовариство і зробити так, щоб ваш сайт почав ранжуватися по низькочастотних ключових фразах.
25. Займіться гостьовим постингом. Тільки пишіть не заради посилань, а заради розширення охоплення аудиторії. Інакше можете заробити фільтр.

- May 10 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.