Хмельниччина правова

Збірний вантаж

Збірний вантаж. МарсТрансАвто здійснює доставку збірних вантажів по Росії. Збірні вантажі з Москви.

Наші клієнти обирають нашу послугу перевезення збірних вантажів, тому що ми вибудовуємо оптимальні логістичні маршрути, володіємо повним комплексом транспортно-експедиційних послуг, а також пропонуємо дуже вигідні тарифи. Ви можете замовити адресні паркан і доставку збірного вантажу, його упаковку, страхування, послуги документообігу та багато іншого. Великий вантажообіг і високий попит на збірні вантажі дозволяють нам тримати мінімальний рівень цін на даний вид послуги.

Збірний вантаж, ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЗБІРНИХ ВАНТАЖІВ, Збірні вантажі

сборный груз - що це являє собою ця послуга?

Перевезення збірного вантажу - це вид транспортування, при якому різні по габариту вантажі декількох клієнтів доставляються на одному транспортному засобі і в одному напрямку, дозволяючи значно скоротити витрати перевізника, а значить істотно знизити тарифи на доставку вантажів для клієнтів.

09.01.2019

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.