Хмельниччина правова

Інтернет-провайдер ТТК (ТрансТелеКом) 2019 року

* Інтернет-провайдер ТТК (ТрансТелеКом) на нинішній день є одним з великих і швидко операторів інтернет зв'язку в Росії. (ТТК прокладає і обслуговує волоконно-оптичну лінію зв'язку довжиною понад 79 600 км і пропускною спроможністю понад 3,4 Тбіт / с.)

 * Найшвидший провайдер ТТК надає величезний спектр послуг в галузі телекомунікацій для фізичних і юридичних осіб на території міста Краснодар і за її межами.

 * Послуги надаються нашою компанією: безлімітний мобільний интернет ттк, організація віртуальних приватних мереж IP VPN, підключення до інтерактивного інтернет-телебаченню ТВ, забезпечення мобільного і домашньої телефонії.

 * ТТК пропонує високоякісні послуги за доступними цінами, а так само цілодобову технічну та сервісну підтримку. У разі будь-якої неполадки ви можете звернутися до нас і ми без зволікань допоможемо Вам.

 * ТрансТелеКом співпрацює з великою кількістю государстсвенних і комерційних структур, таких як ФСБ, РЖД, ТЕЛЕ-2, найбільшими автодилерами країни, провідними університетами країни і т.д.

 * Підключення об'єктів без нашої магістралі, приєднання резервних провайдерів і заміна справжніх не завжди проводиться гладко, не найскладніші операції забирають сили та час. Наприклад, у багатьох операторів зміна провайдера відбувається тиждень. Але якщо ви звернулися в ТТК, то вам майже не доведеться чекати, зміна провайдера для доступу до "Всесвітній Павутині" відбудеться за пару годин.

02.01.2019

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.