Хмельниччина правова

Індикатори Форекс

Перш ніж розбиратися, що таке індикатори Форекс, варто розібратися з видами аналізу ринку. Для початку давайте зрозуміємо, що з себе представляє технічний аналіз, адже индикаторы форекс є ключовою фігурою у визначенні напрямку руху ринку.

Технічний аналіз - це, свого роду, наука, що вивчає і прогнозуюче зміни ринку на основі закономірних чинників руху цін.

Всі зміни на Форексі обумовлені безліччю процесів, торгових операцій, різного роду подій. Тримати в увазі всю цю інформацію, аналізувати кожну подію і угоду на ринку, розраховувати взаємозв'язку між усіма аспектами не по силі навіть досвідченому трейдеру. Для полегшення праці береться для аналізу тільки певний проміжок часу, іншими словами таймфрейм.

Найбільш важливими показниками такого таймфрейма, є:

Ціна відкриття торгового періоду

Ціна закриття торгового періоду

Максимальне значення цін

обсяг торгів

Такий аналіз ринку дозволяє будувати залежності, прогнозувати зростання і падіння завдяки роботі з візуальними графіками, хвилями і індикаторами.

Крім технічного, існує фундаментальний аналіз. Він кардинально відрізняється тим, що оцінюються економічні, внутрішньо- і зовнішньополітичні, фінансові статки. Розраховується руху курсу за допомогою аналізу зовнішніх чинників, які могли б впливати на ринок.

Згідно концепту фундаментального аналізу, існуючі ціни на ринку - це результат взаємодії попиту і пропозиції, які, в свою чергу залежать від економічних чинників, таких як ставка національного банку, зовнішня і внутрішня політика держави, швидкість розвитку економіки і т. Д.

14.01.2019

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.