Хмельниччина правова

КЛЕЇ В меблевому виробництві НЕДОРОГО

Клей для мебелів. Мебельние клейові суміші, реалізовані на вітчизняному ринку, досить-таки різні. Якими вони бувають і чим один від одного відрізняються, ми постараємося з'ясувати в цій статті.

Склеювання піддаються облицювальні листи фанери, елементи і шпону, накладні прикраси і т.п. В даному процесі велике значення має фактор первинної підготовки поверхонь, що склеюються. Принцип роботи клею грунтується на адгезії - здатності скріплювати різнорідні поверхні рідких або твердих тіл. Чим більше площа зіткнення, тим вище міцність склеювання (необхідно докласти більше зусиль для поділу тел). Тому в процесі виготовлення проводять обов'язкову обробку матеріалів, що з'єднуються.

Найпоширеніший клей для мебели купить, як ви, напевно, вже здогадалися, можна на сайті www.nison.ru. Він підходить для виготовлення корпусних та м'яких меблів, що не змивається водою і швидко висихає, тому давати великі витримки після склеювання дерев'яних елементів в даному випадку не потрібно. На жаль, у них є один недолік: ці клею мають малим терміном придатності.

Важливо правильно розрахувати товщину шару, що клеїть речовини. Вона повинна бути якомога менше, щоб виключити розрив, викликаний слабкістю зчеплення частини всередині клею. У виробництві меблів використовують різні притискні пристосування: від простих скоб до складних пресів. Для маскування шва в клей додаються барвники, що додають речовини ідентичний склеюваних матеріалами колір.

Підготовка поверхні

Спочатку деревина ретельно очищається від жиру, бруду і пилу. Поверхня також бажано обробити шорстким напилком або шліфувальною шкуркою. Процес склеювання полягає в збірці дерев'яних елементів після нанесення на них шару клею. У запресованому стані меблі повинна постояти певний час. Її ні в якому разі не можна переносити з місця на місце, транспортувати.

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.