Хмельниччина правова

Доступ до інформації

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», кожен громадянин має право на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес, крім конфіденційної, таємної та службової інформації.

Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Юридична фірма «Гавриленко та партнери» надає юридичні послуги щодо формування запиту про публічну інформацію, надсилання його до компетентних органів а також надання отриманої відповіді заявнику.

Для отримання публічної інформації необхідно:

1. заповнити реєстраційну форму для подання інформаційного запиту (форма);

2. надіслати заповнену реєстраційну форму на нашу адресу;

Після отримання реєстраційної форми, ми коригуємо та направляємо органам державної влади відповідний запит.

Наші послуги щодо підготовки, правильного формулювання та відправлення запиту є безоплатними.

Інші новини

75aef251

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інші новини