Хмельниччина правова

Webcam model високооплачувана робота для дівчат

Сьогодні я розкрию питання, яке хвилює всіх, хто знає про вебкаме або бажає стати робітницею (-Ком). (Ну а чо, буває. Хи!) Моя думка буде суб'єктивним і заснованому тільки на особистому досвіді, тому цей пост може бути помилковим в деталях.

Робота вебкам моделі (веб модель) - це робота яка буде приносити вам задоволення. Високооплачувану роботу пропонує хіба що сайт webmodels.work. Тут немає місця страху, незручності і забобонам - це зона свободи і комфорту. Ви можете постійно перебувати в звичній обстановці, приділяти роботі стільки часу, скільки хочете і не мати досвіду - але все одно це буде високооплачувана робота в інтернеті для дівчат.

Чарівність, комунікабельність і щирість - стануть гарантами вашого успіху. Варто тільки зробити перший крок і дорога з'явиться перед вами. Додатковий заробіток, улюблена справа чи професійна діяльність - вирішувати тільки вам.

Скажу відразу, Мільйон там і не пахне, часи, коли платили за красиві очі і валяння на ліжку з атласними шторками на тлі з вбудованою вебки давним-давно пройшли. За одним критерієм «аби сиськи були» топової стати нереально, ІМХО зараз ці сиськи стирчать з-за кожного кута. І не тільки сиськи. Взагалі, як і в будь-якому бізнесі, топових моделей одиниці, в основному це дівчата (частіше вже жінки під 35 років), які вже в бізнесі досить давно, мають свою базу клієнтів, відмінно оформлені профайли, галерею відео і фото, завжди френдлі, мають безмежне терпіння і чіткий графік роботи. Звичайно, є і такі, хто штучно накручує собі рейтинг, купує траф і має підставних клієнтів, чиє завдання розігрівати чат і змушувати платити моделі, але переможців не судять, тому мусолити цю тему не буду. Більшість населення вебкама становить якраз «середній клас», де кожна заробляє в міру своїх потреб. Кому вистачає і 500 $ \ міс, кому мало 5000 $.

В середньому по палаті починаюча модель з непоганими зовнішніми даними, базою елементарного Інгліш і невгамовної жадібністю заробити всі гроші на світі робить 10 $ / год. Чим більше у моделі досвіду і бажання працювати, тим більше заробіток. З тієї ж застереженням, що дівчина має хоч якісь мізки і бажання вчитися. Середня мінімальна сума за робочий день (зміну) у середній же моделі 100 $. Це не означає, що ця сотка робиться кожен раз, як модель виходить онлайн. Вчора може бути двадцятка, сьогодні 80, а завтра 150. Калькуліруем і отримуємо, що за 30 робочих днів модель заробляє 3 000 $. Без урахування вихідних, хвороб та ін. У нинішній економіч ситуації це досить непогано.

21.12.2018

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.