Хмельниччина правова

Антени ціна (827)

Оголошення про продаж нових і старих КВ і УКВ антен, автомобільних і супутникових антен, кабелів, узгоджувальних пристроїв. Дізнайтеся антенна цена прямо зараз. Наступні параметри антен є важливими: резонансна частота, вхідний опір, діаграма спрямованості, посилення, поляризація.

Хвильовий опір антени має дорівнювати хвильовому опору кабелю живлення, а також вихідного опору передавача. Якщо опір не погоджене на якій-небудь ділянці, потужність на ньому буде губитися тим більше, чим більше неузгодженість. Як правило, в радіочастотної техніці величина хвильового опору на всіх ділянках дорівнює 50 або 75 Ом.

Діаграма спрямованості показує інтенсивність випромінювання антени в різних напрямках в просторі. Чим більше нерівномірна діаграма, тим більше виражено спрямовану дію антени. Спрямовану дію проявляється не тільки в режимі випромінювання, але і в режимі прийому. Тому використання спрямованих антен вигідно подвійно - вони концентрують всю потужність в одному напрямку, до того ж не створюють перешкод в інших напрямках; крім того, прийом корисного сигналу з потрібного напрямку посилюється, а перешкоди з інших напрямків послаблюються.

19.01.2019

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.