Хмельниччина правова

ПРИВАТНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК

Виховання дітей та спілкування з ними - це захоплюючий і цікавий процес. Ми підходимо до нього творчо, дотримуючись при цьому сучасного погляду на планування кожного дня в компанії з вашими дітьми. Ми вчимо дітей мислити критично, пробувати нове і вирішувати завдання граючи. Створюючи приватний детский сад трехгорка, ми мріяли надихнути молоді уми використовувати свою інтуїцію, уяву і нестандартний погляд до вивчення такого страшного, але дуже цікавого світу.

Вам більше не потрібно витрачати час на додаткові заняття, як буває при відвідуванні муніципальних дитячих садків.

Один тиждень в «Олівері» - це до 22 розвиваючих занять в комфортній англомовному середовищі, де щодня проводяться заняття іноземною мовою.

Наше завдання - забезпечити індивідуальний підхід до кожної дитини і сприяти його розвитку, тому в «Олівері» невеликі групи і насичений розпорядок дня - занудьгувати не вийде.

02.01.2019

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.