Хмельниччина правова

Готові фірми в Єкатеринбурзі 2019

КУПИТИ готові фірми АБО ЗАРЕЄСТРУВАТИ НОВУ? ЩО ВИБРАТИ?

Звичайно ж з першого погляду здається що купити готову фірму набагато простіше, швидше і вигідніше ніж зареєструвати нову юридичну особу.

Але в даній ситуації, потрібно бути вкрай акуратним і уважним, так як на кожному етапі покупки, Вас може чекати обман.

Чому ж тоді існує думка, що купити готове підприємство вигідніше, ніж створити нове? Це відбувається через велику кількість пропозицій про покупку підприємств, і звичайно ж, через юридичні неточності, і, можливо, не досконального знання нашого законодавства.

Компанії, що займаються продажем такої поглуги як «готовая фирма» по всій Росіїї, описують масу переваг такої угоди. Але чи так це?

Розглянемо найпоширеніші помилки про «Готових фірмах», до яких вдаються продавці, що б здійснити операцію.

ЯКЩО ВИ КУПУЄТЕ «готові фірми», ЦЕ ДОЗВОЛЯЄ ВАМ ЗАОЩАДИТИ ГРОШІ І ЧАС. Насправді ж, «Готова фірма» коштує від 10 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Придбання «Готовою фірми», також займає від 7 до 10 днів, так як, необхідно проходить процедуру зміни засновників.

А в реальності реєстрація нового підприємства коштує від 3 500 до 30 000 рублів, залежно від міста, і за часом, процедура реєстрації триває не більше ніж 7 днів.

ПРИДБАННЯ «ГОТОВОЙ ФІРМИ» ЗВІЛЬНЯЄ ВАС ВІД РОЗРОБКИ статутних ДОКУМЕНТІВ, ПРОТОКОЛІВ І ЧАСУ витрачені В ЧЕРГАХ. Це аргумент вірний, але насправді несе за собою дуже багато ризиків. Як у випадку покупки, так і в разі реєстрації підприємства, все на себе бере фахівець. І в тому і в іншому випадку від Вас буде потрібно тільки ІПН і паспорт засновника. У разі, коли ви звернулися до фахівця, щоб Вам зареєстрували фірму, Ви цілком можете контролювати процес реєстрації, і вносити зміни походу справи. Якщо ж Ви купуєте «Готову фірму», Ви втрачаєте такого привілею.

- May 10 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.