Хмельниччина правова

ВИКОНАННЯ РОБІТ ПО РЕМОНТУ КВАРТИР У СПБ НЕДОРОГО

Компанія ТОВ «Строй-в-місці» є однією з найбільш надійних фірм в Санкт-Петербурзі, яка здійснює комплексний ремонт квартир. Наша згуртована команда професійних майстрів і фахівців лад в місці в області ремонту, дизайну та проектування вже дев'ять років приносить своїм клієнтам не тільки моральне, а й естетичне задоволення.

На підставі кошторису, в якій визначено, скільки буде коштувати комплексний ремонт квартиры в спб, укладається договір на виконання робіт. В етапи виконуваних нами робіт можуть входити наступні етапи:

Розробка дизайнерського проекту, що включає визначення недорогий планування приміщень, вибір оздоблювальних матеріалів, розстановка меблів і впровадження інших елементів дизайну.
Складання кошторису та проведення інженерних розрахунків на підставі проекту ремонту квартир.
Виконання ремонтно-будівельних, оздоблювальних, інженерних і завершальних робіт.
Оформлення виконавчої документації і завершальні робіт.
У тому випадку, якщо ви вже виконали частину будь-якого етапу робіт до укладення договору, це буде обов'язково враховано при визначенні загальної вартості і при проведенні розробки проекту.

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.