Хмельниччина правова

Дистанційне навчання коледж Єкатеринбург

Факультет дистанційних освітніх технологій Фінансово-економічного коледжу. Навчання на базі 9 і 11 класу

Дистанционное обучение колледж екатеринбург - навчання за допомогою інтернет-технологій, що дозволяє налагодити на відстані взаємодія між студентом і освітньою організацією, а також між студентом і викладачами. При цьому, в основі отримання освіти дистанційно, лежить не тільки самостійна робота студента, але і досить тісний контакт і спілкування з викладачами в потрібному обсязі, достатньому для освоєння матеріалу.

Дистанційне навчання в ФЕКДістанціонное навчання стало дуже популярною формою отримання знань в силу своєї зручності і гнучкості. Воно дозволяє в сучасному світі зайнятих людей прибрати основний бар'єр для отримання освіти - необхідність відвідувати заняття за встановленим розкладом, в строго відведений час, в зазначеному місці.

31.12.2018

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.