Хмельниччина правова

Аптечка першої допомоги

Де б ви не знаходилися - в поході, на роботі, вдома або в автомобілі - вам в будь-який момент може знадобитися перша медична допомога. Туристичний набір з базовими медикаментами буде вельми до речі в будь-якій ситуації.

Які аптечки ви можете купити у нас?

Автомобільні - містять не менше 15 засобів для надання допомоги в разі ДТП.

Аптечка для будинку - не займає багато місця при зберіганні, в міру необхідності може доповнюватися різними медикаментами.

Офісні - можуть бути у вигляді переносного кейса або шафки, з замком і без нього. Комплект містить засоби проти отруєнь, знеболюючі, жарознижуючі і пристосування для допомоги при дрібних травмах.

Туристичні аптечки, купити які варто всім, хто захоплюється туризмом і кемпінгом. Далеко від цивілізації може трапитися все що завгодно, і на швидкий приїзд швидкої годі й розраховувати.

Універсальні (ФЕСТ) - відмінний варіант для різних виробництв, що містить в собі більше 27 засобів для надання медичної допомоги. Найчастіше вони виконані у формі шафки, який монтується в стіну.

Інформація про ціну

При придбанні туристичного комплекту варто враховувати вміст набору і то, на скільки людина він розрахований.

Ціна аптечки безпосередньо залежить від кількості вхідних в комплект медикаментів - чим їх менше, тим дешевше буде вартість товару.

09.01.2019

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.