Хмельниччина правова

Розбирання вантажівок в спб (2019)

Компанія займається продажем запчастин для вантажівок з початку 1999 року. Наша розбирання європейських вантажівок була єдиною розбиранням в Пітері. У 2006 році у зв'язку з реконструкцією електростанції на території якої ми перебували, розбирання вантажівок переїхала де і знаходиться в даний час.
За цей час нашими клієнтами стало величезна кількість жителів Санкт-Петербурга та інших міст Росії. Ми є одним з найбільших постачальників запчастин для вантажних автомобілів в Санкт-Петербурзі.
Ми пропонуємо разборка грузовиков в спб та запчастини з Європейських розборок вантажівок.
При наявності пропозицій на ринку, ми доставляємо потрібну Вам запчастину до порога Вашої оселі або автосалону.
Так само наші ціни на деталі і окремі агрегати будуть на 50% нижче ніж у нової деталі.
Купуючи елемент з розбирання вантажівок ви отримуєте:

1. Оригінальну запчастину.
2. Можливість заощадити чималу суму.
3. Адекватні терміни доставки.
4. Знижки на подальші покупки.

Замовте на розбиранні вантажівок кабіну в колір вашого автомобіля.
Якщо ви хочете заощадити на фарбуванні кузовних деталей, ми можемо подабрать для Вас будь-який кузовний елемент в колір вашого вантажівки. При покупці кабіни в колір вашого вантажівки, бонусом буде можливість не перефарбовувати деталі або реєструвати новий колір автомобіля в ГИБДД.
За час роботи в Санкт-Петербурзі наша компанія обзавелася власним складом. Це дозволило зберігати величезну кількість деталей з розбирання вантажівок в одному місці. А занчіт зро заявку на нашому сайті, ви зможемо забрати запчастина вже сьогодні. При замовленні запчастини, якої немає на складі, доставка складе не більше 14 робочих днів. Всі розібрані автомобілі акуратно розкладаються на полиці з присвоюється індивідуальним номером, дефектів і виставляється ціна - саме з цього при дзвінку нашим менеджерам Ви швидко зможете дізнатися не тільки ціну на деталь але і наявність.

- May 10 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.