Хмельниччина правова

Тепловізори: що це за пристрої та навіщо вони потрібні?

Зараз у багатьох сферах - від будівництва до медицини, застосовуються тепловізійні технології, які прийшли на зміну традиційним способам обстеження. У цій статті ми розглянемо докладніше, навіщо потрібний тепловизор, як влаштований прилад та які види сучасних пристроїв пропонують виробники.

Відразу слід зазначити, що асортимент тепловізійної техніки різноманітний і включає як прості моделі для стандартних вимірювань, пошуку витоку тепла, виявлення вологи, так і складні пристрої, призначені для проведення експертиз. Що таке тепловізори та навіщо вони потрібні?

Класифікація тепловізорів. Тепловізор – це технічний засіб, що включає оптико-електронні елементи, призначений для отримання видимого зображення предметів, що випромінюють інфрачервоні хвилі. Прилад здатний бачити в ІЧ-спектрі будівлі, техніку, людей, тварин та будь-які інші об'єкти.

Тепловізійне обстеження може проводитися на значній відстані від об'єкта та у важкодоступних місцях, під час перевірки не потрібно відключати електроустаткування, розкривати обробку, при цьому сама процедура проходить абсолютно безпечно, а її результати є точними та достовірними.

Все це визначило широку сферу застосування тепловізійних приладів, за допомогою яких:

проводиться оцінка стану будівель та споруд, встановлюються місця руйнування будматеріалу, гідро- та теплоізоляції, витоку тепла та

локалізації вологи;

виявляються приховані протікання в системі опалення, водопроводі, повітря в трубах;

перевіряється герметичність з'єднань, фітингів обладнання до введення його в експлуатацію;

встановлюються дефекти в ізоляційній оболонці, ділянки перегріву електроустаткування;

у медицині – проводиться діагностика пацієнтів з метою виявлення патологій та ділянок із запальними процесами;

у військовій сфері – забезпечується моніторинг ситуації.

- December 16 2022

Інші новини

http://lemon62.ru/kamensk-uralskiy/cat_570.html 51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.