Хмельниччина правова

Купити пуховик Аляска в Інтернеті. Чоловічий пуховик Аляска (2021)

Здійснювати покупки в Америці та Європі набагато вигідніше для покупця – це очевидна річ. Кожен продавець робить накрутку на товар, в результаті, річ, що лежить на полицях магазину в Росії, потрапляє до покупця зі значним збільшенням до початкової вартості. Додайте до цього ризик отримати підробку від неперевіреного постачальника і покупка в інтернет-магазинах Європи та Америки з подальшою доставкою до Росії виглядає особливо привабливо.

Чоловічий пуховик Аляска на сайті vintageleder.com.ua

Пропонуємо вдосконалену модель чоловічої пухової куртки Аляска! Парку виготовлено із щільної вологостійкої мембранної тканини, та призначено для експлуатації в екстремальних умовах низьких температур 4-ого та особливого кліматичного поясу, де температура може досягати – 50 градусів. Сьогодні купить пуховик аляска - ідеальне рішення для альпіністських походів у гори та туристичних походів у північні регіони Росії.

ПУХОВИК АЛЯСКА - ГАРАНТІЯ НАДІЙНОСТІ!

- Двошарова конструкція пухових відсіків з технологією «теплий шов» запобігає появі холодних зон у районі плечей

- Максимальний рівень комфорту в тривалій експедиції забезпечується за рахунок безлічі глибоких кишень і різних регулювань, що стягують.

- Продумана конструкція блискавки забезпечує захист від холоду за рахунок використання подвійної вітрозахисної плівки

- Обличчя та шия захищені від шквалистого вітру об'ємним капюшоном зі знімним узліссем з натурального хутра

4 ПРИЧИНИ ЗАМОВИТИ УЛЬТРАТЕПЛУ ПАРКУ АЛЯСКА

1 Дана куртка за параметрами міцності та стійкості до низьких температур відповідає світовим аналогам, але за рахунок покупки безпосередньо у виробника без націнки за бренд її вартість набагато нижча

2 При покупці Аляска-ви не думатимете про вартість і логістику: ми доставимо куртку за вказаною адресою в мінімальні терміни по всій Росії!

3 Під час створення пуховика були використані зносостійкі, сертифіковані, перевірені в «бою» матеріали та фурнітура світових виробників

4 Тепло всередині зберігається довше за рахунок неперевершеного теплоізоляційними властивостями гусячого пуху, який прослужить до 25 років. Гарантія від сайту vintageleder.com.ua

- May 10 2022

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.