Хмельниччина правова

Квартира в розстрочку від забудовника в Спб

Придбати житло в будинку преміум класу може дозволити собі далеко не кожен, оскільки таке житло відноситься до категорії VIP-класу і має ціни на порядок вище, ніж стандартні нові квартири в споруджуваних будинках.

Купити елітну новобудову від забудовника допоможе «Мир Квартир»

Зателефонуйте нам, і Ви отримаєте найбільш достовірну інформацію про будь-якої нашої новобудові.

Елітна квартира в рассрочку от застройщика в спб - основний напрямок діяльності компанії «Мир Квартир»! Тільки наберіть номер вказаний на нашому сайті «Мир Квартир», і ми відразу підшукаємо для вас елітне житло в новобудовах в Спб і тільки від перевірених і надійних забудовників. Наш отриманий за багато років роботи досвід, висококваліфіковані компетентні фахівці - майстри своєї справи, розуміння всіх юридичних аспектів і нюансів покупки і продажу нових квартир дадуть вам вкрай вигідну і надійну інвестицію.

Парковка. Кожен власник житла в елітному будинку отримує власне паркувальне місце. У деяких випадках виділяють кілька місць для паркування на квартиру.

31.12.2018

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.