Хмельниччина правова

Купити кальян на СмокіПанда в Україні

Кальян - інструмент для куріння, який охолоджує і фільтрує проходить через нього дим. Фільтром є шахта, на охолоджених стінках якої збираються домішки, і колба з рідиною, в якій розчиняються до 38% містяться в димі речовин.

Якщо Ви хочете купить кальян в Києві і Україні, але їх характеристики і фото так не допомогли визначитися, зв'яжіться зі службою підтримки Панди і отримаєте відповіді на всі питання!

Як вибрати і купити кальян в Києві і Україні

Крім зовнішньої привабливості, зверніть увагу на функціонал і характеристики курильного девайса: висоту шахти, обсяг колби, комплектацію.
Не менш важливим критерієм є матеріали: нержавіючі метали, товстостінні скло, медичний силікон. Вони гарантують довговічність курильного пристрою і безпека його експлуатації.
Герметичність з'єднань. Тільки ідеальне «стикування» шахти і колби, трубки забезпечують високу якість куріння.

Що впливає на ціну кальяну?
  Поговоримо про те, як правильно вибрати і від чого залежить вартість кальянів. У двох словах, все починається з матеріалу і закінчується комплектом і упаковкою, а тепер докладніше:

  Шахти з нержавіючої сталі коштують в рази дорожче кальянів з алюмінію, будь то, навіть, анодований або авіаційний алюміній. І чим більше нержавіючої сталі використовується в кальяні, тим він дорожчий.

  Другий фактор, що впливає на ціну кальяну - комплектація і матеріали з яких безпосередньо і складається кальян. Так, комплекти з колбою з боросилікатного скла (не кажучи вже про богемские колби) і силіконовими шлангами стоять в рази дорожче, ніж моделі з пластиковими колбами і старими плетеними шлангами. Також цим обумовлені і низькі ціни на кальяни без комплекту.

  Подібне явище відзначимо і про чаші, продукція з кераміки пішла в минуле і їй на зміну прийшли глиняні, фаянсові та глазуровані чаші найрізноманітніших форм.

 Калауд, щипці, ущільнювачі - наявність всіх допоміжних аксесуарів також впливає на середню вартість кальяну.

  Третій фактор, що впливає на ціну кальяну - упаковка! Так, красива коробочка надає товару завершений і презентабельний вигляд, однак це збільшує вартість продукту. Багато хороших виробники, наприклад, Hookah Tree нехтують упаковкою, тим самим знижуючи свою продукцію.

  І, останній на мій погляд фактор - місце, де виробляється товар. Якщо це всім відомий Китай, то при великому обсязі собівартість виробництва значно зменшується, що, відповідно, позначається і на роздрібній ціні продукту.

Інші новини

51203459

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Юристи

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат
(067) 382-34-99, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коновалов Микола Анатолійович, юрист

Коновалов Микола Анатолійович, юрист
(068) 204-53-21, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гавриленко Роман Валентинович, адвокат

Смірнова Ірина Сергіївна, адвокат
(067) 271-68-61, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.