Хмельниччина правова

Партія поляків, або політичні амбіції за чужий рахунок.

kosteckiКожна свідома людина з активною життєвою позицією намагається реалізувати себе у суспільстві через різноманітні громадські організації, об'єднання та політичні партії. Коли метою є служіння людям – це справа благородна та почесна. На жаль, і тут трапляються пройдисвіти, бажаючі заробити на інших.

Колишній лідер громадського об'єднання Спілки поляків України Станіслав Костецький розгорнув свою роботу у сфері захисту прав представників національних меншин, аби зберегти та відродити самобутність польської культури в Україні. Ніби то благородна справа! Та, на жаль, не для такої людини. Швидко пан Костецький зрозумів, що у цій справі можна й грошеняток наварити і відомою особою у владних коридорах стати. Як тільки консульства почали видавати українським громадянам польського походження «карту поляка» Станіслав Іванович одразу в посередники. І от до рук Костецького стали залипати «чесно зароблені» грошенята за «грамотне» оформлення анкет. Але ж це геть не все, всі мабуть чули про відпочинок дітей у Польщі, які організовує Спілка поляків України. Ціна такої путівки для однієї дитини коштує від 1,5 до 2,5 тис. гривень, а таких бажаючих під час літніх канікул біля півтори тисячі. Так от, ніхто ж не знає, що такі путівочки для Станіслава Костецького дістаються безкоштовно через благодійний фонд (на оздоровлення дітей польського походження, які проживають в Україні). Думаю рахувати всі вміють, тому пана Костецького у літній період активні ЖНИВА.

Очевидно, саме тому з 2009 року наші сусіди почали обережніше ставитись до пана Костецького та до його діяльності в цілому. Виявляється, що лідер польської громади до цього часу так і не зміг відзвітувати за отримані кошти. Причиною цьому, як завжди, стала загальнолюдська "хвороба", в результаті якої до рук "хворого" прилипають чужі кошти.

Але це все була лише «прелюдия». Нашому шановному Пану поляку, вибачте українцю якому дуже болить за поляків... приходить на думку ідея, уявіть собі, створити ніщо інакше, як польську політичну партію України. І от, з такою ідеєю Костецький їде до Польщі для узгодження дій з Сенатом РП. Проте польський уряд вчиняє розумно, йому подобається створення політичної партії, але кошти на не це витрачати не збираєтьсь. Мов, ви створюєте, а потім побачимо та поспілкуємося про фінансування!

Звісно, політична кар'єра більш перспективна, як казав один політик: "опинився в потрібний час, в потрібному місці і з потрібними людьми".

І ось нарешті! У вересні минулого року в Україні планувалось створити нову партію – Партію Поляків України. З'їзд засновників зібрав під дахом київського Дому Вчених делегатів з 28 організацій, об'єднуючих Поляків, замешканих в Україні. Мало прибути 140 делегатів, а прибуло близько 200. З тієї лічби зареєструвалось тільки 120 , оскільки реєстрація коштувала"75 гривень з особи. Лічба делегатів з осередків розклалась така: Житомир – 24 особи, Київ – 27, Винниця – 15, Харків, Хмельницький та Дніпропетровськ – по 6, Одеса – 4, Львів, Івано-Франківськ , Тернопіль, Чернівці – по 2-4 особи. Зібрання провадив голова Союзу Поляків України Станіслав Костецький, в президіуму були голови Еміль Легович зі Львова, Вікторія Ласковська-Щур з Житомиру, голови з Дніпропетровська, Харкова та Хмельницького.

Однак для офіційної реєстрації партії у Мінюсті необхідно 10 тисяч підписів, які пан Костецький збирає і до нині.

Та чи на справді Станіслав Костецький, крокуючи до створення політичної партії, переслідує такі високі цілі. Звичайно це риторичне питання, переконаний, що він розраховує на чергові прибутки, а у разі провалу цього заходу звинувачуватиме своїх помічників, як це зазвичай відбувалось в громадській роботі.

Що ж, час покаже. Головне, щоб люди, які вважають його активним громадським діячем, не були в черговий раз ошукані не тільки з моральної, але й матеріальної сторони та розчаровані діями свого лідера, амбіції якого досить часто суперечать інтересам справи.

Шановні українці і поляки! Будьте уважними, шахраїв складно піймати за руку, не потрапте на їх хитрощі. Людям без совісті плювати на Ваші національні ідеї та інтереси. Ви для них лише здобич!

Коментарі   

 
#2 ОД 01.12.2012, 10:48
А ми то думали, що там порядок. такі путівки є в кожній області,тому невідомо як їх розподіляють. Треба перевірити. Інформуйте, хто знає.
 
 
#1 УНА 01.09.2012, 07:13
Оце так!Приєднуюсь до думки автора.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Інші новини

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Інші новини

75aef251

Останні коментарі:

 
 • Голова Летичівської РДА жив за рахунок дружини і катався на снігоболотоході
  Вася
  Викручуються, бідненькі. Сукупний дохід 22 тисячі, а витрати - під 70 тисяч. Напевне позичають ...

  Детальніше...

   
 • Як мера Хмельницького пошили в дурні
  8888
  На території КП "Спецбудмеханіз ація" в барі Гном - процвітає гральний бізнес. Сам директор КП ...

  Детальніше...

   
 • Пільгові кредити на житло довжиною… у вічність
  Richard Anderson
  Едмондс позики фірма є компанією, яка знаходиться тут, щоб допомогти вам покласти край ваші фінансові ...

  Детальніше...

   
 • Вибори-2012: Коліщак узяв в поміч технічного кандидата
  ВИТЯ
  Коліщак бидло і злодій, таких, разом з "33" каналом садити треба...

  Детальніше...

   
 • Наслідки прийняття Закону України "Про громадські об'єднання"
  Валерій
  Новий закон про ГО знищуе всеукраїнські ГО, структура яких грунтується на осередках, які є юридичними ...

  Детальніше...