Хмельниччина правова

Феодалізм на Хмельниччині: чому голову РДА покриває губернатор?

gorУ державі, де діє верховенство права та забезпечуються права не тільки привілейованої касти, а й рядових громадян, історія про феодала з влади, який не проти розділити державної земельки між наближеними родинами, давно стала би надбанням для слідчих органів. Адже чиновнику, якому відверто начхати на 620 містян, котрі стоять на черзі будівництва індивідуального житла, — особистий принцип "розділяй і володарюй" затьмарює розум.

У райцентрі Городок, що на Хмельниччині, 62 гектари земель резервного фонду для ведення особистого селянського господарства поступово відходить 31 особі, дуже близькій до влади. Біля пульту управління голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Вербановський (початок чит. тут "Феодалізм на Хмельниччині: земля розійшлася по родинах" http://blogs.lb.ua/vitaliy_taranenko/140728_feodalizm_hmelnichchini_zemlya.html; "Феодалізм на Хмельниччині: казуїстика триває" http://blogs.lb.ua/vitaliy_taranenko/155564_feodalizm_hmelnichchini.html ).

2 липня відбувся переломний момент у цій тривалій земельній епопеї. Постійно діюча комісія з передачі в оренду та у власність земельних ділянок, що перебувають у державній власності при Городоцькій РДА затвердила проект землеустрою щодо відведення 31 особі у власність земельних ділянок площею 62 га. Таким чином голова райдержадміністрації Володимир Вербановський та його "душевна компанія" без п'яти хвилин нові земельні власники.

В одній з обласних газет Вербановський спробував відхреститися, мовляв, все законно: я, як і всі маю право на безплатних два гектари. Але те, що насправді коїться в Городоцькому районі, тягне за собою, як мінімум, зловживання службовим становищем (ст. 364 Кримінального кодексу України). Чорноземи дивним чином збираються навколо керівника району, у той час, коли більше шести сотень городян продовжують чекати на манну з неба.

"Слід завжди пам'ятати, що ми знаходимося на службі у громади і маємо керуватися у своїй роботі турботою про благополуччя жителів району, прагненням внести свою частку у розквіт Городоччини", — так пан Вербановський говорить на камери http://goradm.inf.ua/novosti.html. Позаочі цей добродій концентрує безцінні землі у належних руках, ховаючи сліди за законодавчими актами.

У мене єдине запитання: чому мовчить голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха, який автоматично потрапляє у співучасники?

 

 

gor 1

 

gor 2

 

gor 3

 

gor 4

 

gor 5

 

gor 6

 

Віталій Тараненко.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Інші новини

Партнери проекту:

 
Юридична фірма «Гавриленко та партнери» спеціалізована юридична фірма за напрямками діяльності «ЗАХИСТ БІЗНЕСУ».

Читати далі ...

 

Інші новини

75aef251

Останні коментарі:

 
 • Вибори-2012: Коліщак узяв в поміч технічного кандидата
  виборець
  програє коліщак, його фішка - програвати

  Детальніше...

   
 • Чернелівському водогону додадуть 25 млн грн
  слово
  опозиція висунула нашого Лукашука кандидатом, вашого Симчишина не висунули. це тільки підтверджує ...

  Детальніше...

   
 • Вибори-2012: Коліщак узяв в поміч технічного кандидата
  Іван
  А хіба він йому конкурент?

  Детальніше...

   
 • Чернелівському водогону додадуть 25 млн грн
  Петро
  він усіх помагає. Во во, він усіх помагає-намахує. Правде Я особисто знайомився з повною інформацією ...

  Детальніше...

   
 • Чернелівському водогону додадуть 25 млн грн
  правда
  ви всі брехуни, наслухалися брехні Симчишина і вірите. Олег Григорович - єдиний кандидат від опозиції ...

  Детальніше...